Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çaylı Kek Tarifi

Çaylı kek nasıl yapılır?
Çaylı kek yapmanın incelikleri... Çaylı kek için hangi malzemeden ne kadar kullanmak gerekir? Eklenecek olan çay soğuk mu ılık mı olmalı? Ne tür çay kullanılmalı? Çayla kek için earl grey iyi bir tercih mi? Keki süslemek için hangi malzemeler kullanılabilir? Kek karışımı nasıl hazırlanır? Malzemeleri hangi sırayla eklemeliyiz? Kekin kabarmasını nasıl sağlarız? Malzemeleri spatula yardımıyla mı yoksa mikserle mi karıştırmalıyız? Nasıl bir kek kalıbı kullanılmalı? Kaç derecelik fırında ne kadar süre pişirilmeli? Kekin piştiğini nasıl anlarız? Çaylı kek nasıl servis edilmeli? Çayla kek yapmanın püf noktaları nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin