Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Canon Mu Nikon Mu

Canon ve Nikon fotoğraf makinaları arasındaki temel farklar nelerdir?
Canon mu, Nikon mu sorusunun yanıtını öğrenin... Canon mu yoksa Nikon fotoğraf makineleri mi daha iyi? Nikon fotoğraf makinelerinin özellikleri nelerdir? Görüntü kalitesi nasıl? Fiyatı nasıl? Nikon makineler daha çok ne tür çekimler için tercih ediliyor? Nikon makineler pahalı mı? Amatörsek nasıl bir Nikon makine tercih edelim? Profesyoneller için nasıl Nikon modelleri tercih edilebilir? 2. el Nikon modelleri tercih edebilir miyiz? Neden Canon fotoğraf makinesi alalım? Görüntü kalitesi nasıl? Ürün yelpazesi geniş mi? Yenilikçi bir marka mı? Nasıl bir teknolojisi var? Daha soft renklerde mi fotoğraf çekiyor? Ucuz modelleri var mı? 2. el Canon marka fotoğraf makinesi alabilir miyiz? Canon ve Nikon marka fotoğraf makineleri arasında nasıl farklar var? Tasarımda nasıl farklar var? Teknolojik olarak nasıl farklar var? Renk farkı var mı? Ne tür fotoğraflar için Canon tercih ediliyor? Nikon makineler daha çok nasıl çekimlerde kullanılıyor? Canon'u mu kullanmak kolay, Nikon'u mu? Hangi markanın ürün çeşitliliği fazladır? Canon ve Nikon arasında fiyat farkı var mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin