Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Camdan Boncuk Nasıl Yapılır

Camdan boncuk yapmak için hangi malzemeler gerekli?
Adım adım cam boncuk yapımını videolarla UZMANTV'den izleyin. Tasarımcı Gaye Döşer tüm inceliklerini anlatıyor. Cam boncuk yapmak için cam çubuklar mı kullanılır? Hangi boylarda olması gerekir? Camı ısıtmak için hangi aletler kullanılır? Cam ne tür çubukların etrafına sarılabilir? Camı ne kadar eritmek gerekli? Hangi sıcaklıkta cam erimeye başlar? Camın erirken düşmemesi için nelere dikkat etmek gerekli? Eriyen cam çubuğa ne zaman sarılmaya başlanır? Bu sırada ısıtmaya devam etmeli miyiz? Camı dolarken düşmemesi, düzgün şekilde olması için nelere dikkat etmeliyiz? Cam ne zaman soğutulmaya başlanır? Soğutmak için alet kullanılır mı, yoksa cam kendi haline mi bırakılır? Kumda soğuma işlemi daha hızlı mı olur? Cam boncuk çubuktan nasıl çıkarılır? Boncuğa son hali nasıl verilir? Boncuğun üzerinde pürüz varsa soğuduktan sonra gidermek mümkün mü? Cam boncuk ne kadar sağlam olur? Cam boncuklar hangi süslemelerle birlikte dizilir? Boncuklar nereye dizilebilir? Cam boncuklarla hangi objeler tasarlanabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin