Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çamaşır Yıkarken Bilmeniz Gerekenler

Kıyafet etiketlerindeki yıkama talimatı sembollerinin anlamları nelerdir?
Çamaşırlarınızı yıkarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenin... Giysi etiketlerinde yıkama ve bakım talimatlarıyla ilgili ne tür semboller olur? Bunların anlamları nelerdir? Ütüleme talimatlarıyla ilgili semboller hangileridir? Yıkama ve kurutma talimatlarıyla ilgili işaretler hangileridir? Kuru temizleme ile ilgili işaretler var mı? Bunlar nelerdir? Kurutucu makinelerin kullanımı yaygınlaşıyor mu? Kurutucu makineler nasıl kullanılmalı? Yanlış kullanımı çamaşırlara nasıl zarar verir? Hangi giysi ya da kumaşları makineye atmamalıyız? Bir kumaşın kurutucuya atılmaması gerektiğini nasıl anlayabiliriz? Mutlaka elde yıkanması gereken kumaşlar hangileridir? İpekliler, saten kumaşlar mutlaka elde mi yıkanmalı? B:ir kumaşın elde mi makinede mi yıkanması gerektiğini nasıl anlayabiliriz?
Giysilerin üzerindeki etiketlerden bunu anlayabilir miyiz? Sadece kuru temizleme ile temizlenebilir sembolü hangisidir? Bu sembol değişik şekillerde olabilir mi? Etikette böyle bir uyarı yoksa ne yapmalıyız? Hangi tür kumaşlara kuru temizleme uygulanamaz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin