Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Call of Duty 4

Call of Duty 4 nasıl bir oyun?
Call of Duty 4 nasıl bir oyun? Başarılı olmak için nasıl bir yol izlemek gerekir? Merak ettiklerinizi Level Dergisi Editörü Furkan Faruk Akıncı anlatıyor. Hiç bilmeyenler için; Call of Duty ne oyunu? Amaç nedir? Yeni bir oyun mu, yoksa devam mı? Hangi oyunlarla benzerlikler taşıyor? Hangi oyunları sevenler, Call of Duty'yi de oynamalı? Amerikan, İngiliz ve Rus görevleri nelerdir? Birliklerin güçleri ve yetenekleri arasında nasıl farklar var? Hangi görevleri oynamak daha keyifli? Call of Duty 4'un eski sürümlere göre avantajları nelerdir? Grafik ve kahraman özelliklerinde neler değişti? Call of Duty eskilerden daha mı zevkli? Hangi görevler ve başarılar daha fazla puan kazandırıyor? Karakterimizin özelliklerini hangi durumlarda daha etkin kullanırız? Call of Duty birden fazla kişiyle oynanabiliyor mu? Takım olmak hangi durumlarda avantaj sağlıyor? Tek başımıza daha kolay yer değiştirip, hareket edebileceğimiz görevler var mı? Farklı bölümler ve görevler için silahlar da değişiyor mu? Silah seçeneklerimiz nasıl artıyor? Hangi silahı seçeceğimize nasıl karar vermeliyiz? Call of Duty hangi oyun konsollarında oynanabiliyor? Nasıl bir bilgisayarda oynarsak hızlı ve kesintisiz oynayabiliriz? Hangi oyun konsolu daha çok zevk verir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin