Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çalıkuşu

Çalıkuşu romanının hikayesi nedir?
Reşat Nuri Güntekin'in "Çalıkuşu" romanı ve TRT tarafından yayınlanan Çalıkuşu dizisi hakkında merak ettikleriniz UZMANTV'de... Çalıkuşu'nda Feride ile Kâmuran nasıl karakterlerdir, kitaba göre ayrılıklarının nedeni nedir, UZMANTV'den öğrenin. Osman Seden yapımcılığında çekilen filminde Türkan Şoray ile hayranlığımızı kazanan; Kenan Kalav ve Aydan Şener'in oynadığı aynı adlı dizide hafızalarımıza kazınan Çalıkuşu, Türk edebiyatının en ünlü eserlerinden biri. Kaybettiği sevginin yerini doldurmak için yaşamını Anadolu insanına adayan idealist Feride'nin hikayesi hakkında merak ettiğiniz her şeyi videolarla öğrenin.
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin