Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çadır Nasıl Kurulur

Çadır nasıl kurulur?
Kampçılıkla ilgilenenlerin en önemli malzemelerinden biri çadırları. Bir çadır nasıl kurulur ve nasıl toplanır, bilmiyorsanız videoları izleyin, uygulamalı olarak çadır kurmayı öğrenin. Çadır malzemeleri, hava ve zemin şartlarına göre çadırın kurulabileceği yerler ve çadır çeşitleri UZMANTV'de. İskeletli ve iskeletsiz çadırların farkları nelerdir? Amaca uygun çadır nasıl seçilir? Hangi çadır tipleri daha kolay kurulur? Çadırın dışında sabitlemek için hangi aletler bulunur? Ne tür aksesuarlarla birlikte kullanılır? Rüzgarın estiği yön dikkate alınmalı mı? Güneşin doğduğu taraf önemli mi? Eğimli arazide isek çadır nasıl yerleştirilmeli? Zemindeki taşlar nasıl temizlenir? Zemini nasıl daha düz hale getirebiliriz? Çadıra zarar verebilecek şeyler nelerdir? Çadır kurarken nasıl bir sıra izlenir? Çadır nemliyse daha gevşek mi bırakılmalı? Gergin çadır rüzgarlı havalarda problem çıkarır mı? Çadır hangi sırayla toplanır? Çantasına koymadan önce kurutmak şart mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin