Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

C Vitamini Hakkında Her Şey

C vitamini nelerde bulunur?
C vitamini ve c vitamini içeren besinler hakkında her şey! Kansere, strese, yaşlanmaya ve daha pek çok şeye yararı olan C vitamini, vücutta depolanmadığı için her gün düzenli olarak alınması gereken vitaminlerden. İzleyin, C vitamini nedir, hangi besinlerde bulunur, C vitamini fazla alındığında vücuda ne gibi zararları vardır, uzmanından öğrenin. Sigara içenler ne kadar C vitamini almalı? C vitaminini hap şeklinde almak zararlı mı? Grip ve soğuk algınlığında sınırsız C vitamini almak doğru mu? Bu durumlarda sınır ne olmalı? C vitamini vücuttan ne hızla çıkar, hangi sıklıkta yenisi alınmalı? Sağlıklı kalmak için günlük C vitamini ihtiyacı hangi besinlerden ne kadar alarak karşılanmalı? Gıdadaki C vitamininin ölmemesi için besinleri nasıl tüketmeli? Pişirilen besinlerde vitamin tamamen ölür mü?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin