Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Buzdolabı Tamiri

Buzdolabım yeterince soğutmuyor, ne yapabilirim?
Buzdolabınız soğutmuyorsa, kar yapıyorsa, sesli çalışıyorsa videolarımıza göz atın. Teknik servisten önce yapmanız gerekenleri öğrenin. Sürekli buzlanıyor ve kar yapıyorsa buzdolabında ne tür sorunlar olabilir? Kendimiz ne kadarını çözebiliriz? Fişten çekip dinlendirmek mi gerekir? Az doldurarak sorunu çözebilir miyiz? Sorun her zaman termostattan mı kaynaklanır? Buzdolabının sadece üst veya alt tarafı soğutuyorsa sorun ne olabilir? Buzdolabı fazla dolu olursa yeterince soğutmaz mı? Buzdolabının gazı bitmiş olabilir mi? Kapı lastikleri hangi sıklıkta değiştirilmeli? Geçici olarak evde uygulayabileceğimiz yöntemler var mı? Kapının tam kapanmaması ne tür sorunlara yol açar? Buzdolapları neden bazen sesli çalışıp, sonra susar? Sürekli tıkırtı, yüksek fan sesi neden olur? Buzdolabını yerinden oynatmalı mıyız? Mutlaka servis mi çağrılmalı? Buzdolabı nasıl temizlenir? Mutlaka fişten çekmeli miyiz? Çözdürme hangi sıklıkta yapılmalı? Gazının bittiğini anlayabilir miyiz? Buzdolabında yaz ve kış ayarı nasıl yapılır? Buzdolabı kalorifer yakınına, duvara bitişik yerleştirilir mi? Çok soğuk havada buzdolabı çalışır mı? Kapısını uzun süre açık bırakmak, buzdolabını çok doldurmak ne tür sorunlara yol açar? Hangi sorunları kendimiz halledebiliriz? Hangi aşamada servis çağırmak lazım? Mutlaka yetkili servis mi gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin