Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Burunda Kemik (Deviasyon)

Deviasyon ameliyatı zor mudur?
Deviasyon ve tedavisi ile ilgili tüm merak ettiklerinize videolarla yanıt veriyoruz. Burun tıkanıklığı yalnızca eğrilikten mi kaynaklanır? Geniz eti de burun tıkanıklığına yol açar mı? Darbe sonucu burun tıkanır mı? Travma durumları deviasyon nedeni midir? Geniz eti tedavi edilmezse deviasyona neden olur mu? Eğrilik kalıtsal olabilir mi? Kronik boğaz şikayetleri deviasyon nedeniyle oluşabilir mi? Sinüzit ve kulak problemleri deviasyon nedeniyle ise ameliyat şart mıdır? Deviasyon başka hangi rahatsızlıklara neden olabilir? Ameliyat öncesi hangi tetkiklerin yapılması gerekir? Ameliyata kadar alkol ve sigara içmeye devam etmek sakıncalı mı? Boğaz ağrısı ve soğuk algınlığı ameliyata engel oluşturur mu? Nasıl bir ameliyattır? Anestezi gerekli mi? Ne kadar sürer? Ameliyatın riskleri var mıdır? Ameliyat sonrası burnun bakımı nasıl yapılır? Tampon ne kadar süre kullanılmalı? Tamamen iyileşme ne kadar zaman alır? İşe ve spor yapmaya ne zaman başlanabilir? Deviasyon ameliyatı kesin çözüm mü? Yeniden kemik oluşması önlenebilir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin