Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Burun Ucu Estetiği

Burun ucu estetiği nasıl yapılır?
Burun ucu estetiği ile ilgili merak ettikleriniz... Burun ucu estetiği deyince ne anlamalıyız? Burun ucu estetiği kalın, sarkık, uzun, yüksek, dar veya geniş burun uçlarını şekillendirmek için mi kullanılıyor? Burun ucu estetiği zor bir operasyon mu? Burun ucuna şekil vermek için hangi yöntemler kullanılıyor? Burun ucundaki kıkırdak yapıya mı müdahale ediliyor? Burun kemiğine herhangi bir müdahale yapılıyor mu? Burun ucu estetiği ameliyatı genel anestezi altında mı yapılır? Burun ucu estetiği operasyonu ne kadar sürer? Ameliyattan sonra tampon ya da alçı uygulanır mı?
Burun ucu estetiğinden sonra iyileşme süresi ne kadardır? Burun ucu estetiği operasyonundan sonra morarma ve şişme olur mu? Tampon ve alçılar ne zaman çıkarılır? Burun ucu estetiğinden sonra kişinin iyileşmesi ne kadar sürer?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin