Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Burun Ucu Estetiği

Burun ucu estetiği nasıl yapılır?
Burun ucu estetiği açık ve kapalı yöntemle yapılır. Açık teknikte burun ucunda bir kese yapılır ve burun derisi alna kadar kaldırılır. Böylece kıkırdak ve yumuşak doku ortaya konur. Ve kıkırdak olan dokularda eksiklik olan yerlerde ekleme, fazlalık olan yerlerde eksiltmeler yapılır. Yapılan işlem sonrasında dikişlerle bu yapı birbirine tutturulur. Kapalı teknikte ise burun içinde herhangi bir kese yapılmaz. Burun ucunda alt taraftan baktığınız zaman iz görmezsiniz.  Burun delikleri içerisinden girilir ve kıkırdaklar kısmi olarak dışarı çıkartılır ve fazlalık olan yerlerden eksiltme yapılır ve ona göre dikişlerle şekillendirilir. Burun ucu ameliyatı ile ilgili detayları, burun ucu ameliyatlarının avantajlarını, burun ucu estetik ameliyatlarından sonra iyileşme süresi ve burun ucu estetiği ile giderilebilecek şekil bozukluklarını uzmanından öğrenmek için videolarımızı izleyin.
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin