Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Burun Tıkanıklığı ve Tedavisi

Burnu tıkanan kişi evde neler yapabilir?
Burnunuz sık sık tıkanıyor mu? Geceleri nefes almakta zorlanıyor musunuz? Sorularınızı işin uzmanı cevaplıyor. Burun tıkanıklığı nedir? Burun neden tıkanır? Burun eti tıkanıklığa neden olur mu? Burun tıkanıklığı nasıl tedavi edilir? Hangi ilaçlar tıkanıklığı giderir? Cerrahi müdahaleye ne zaman ihtiyaç duyulur? Hepsi UZMANTV'de... Burun tıkanıklığı nasıl oluşur? Burun tıkanıklığı nefes almada zorluk yaratır mı? Burnu tıkanan biri nasıl nefes alır? Burun hangi hastalıklara bağlı olarak tıkanır? Mukozal ödem ya da hava yolu şekil bozuklukları ne demektir? Alerjisi olan kişilerde burun tıkanıklığı görülür mü? Burun tıkanıklığı için ne tür sprey ve damlalar kullanılır? Bu tür spreyler doktor kontrolünde mi kullanılmalı? Nefes açmak için hangi yöntemler uygulanabilir? Burun tıkanıklığı tedavisinde hangi yöntemler uygulanır? Tıkanıklığın nedenine göre tedaviye nasıl karar verilir? Spreyler burun duvarlarına etki ediyor mu? Sürekli kullanmanın sakıncası var mı? Sprey ve damlalar bağımlılık yapar mı? Burnu sık temizlemek işe yarar mı? Tuzlu suyu burna çekmek kişiyi rahatlatır mı? Evin nemli olması vb. burun tıkanıklığını azaltır mı? Burun tıkanıklığı burun eti nedeniyle oluşabilir mi? Burun eti nedeniyle olan tıkanıklıklara nasıl bir tedavi uygulanır? Burun tıkanıklığı hangi durumlarda cerrahi yöntemlerle giderilir? Burun eti hangi aşamada alınmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin