Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Burun Kuruluğu

Burun kuruluğu tedavi edilmezse ne tür sorunlara yol açabilir?
Burun kuruluğu hakkında merak ettikleriniz... Burun içinin kuruma nedenleri nelerdir? Burun estetiği yaptırmak, sigara içmek, ailerji ilacı kullanmak burun içinin kurumasına neden olur mu? İzleyin, burun kuruluğunun neden olabileceği rahatsızlıkları uzmanından öğrenin. Burun mukozasının kurumasının burun yapısına bağlı nedenleri nelerdir? Burun içi kuruluğunun dışarıdan kaynaklanan nedenleri nelerdir? Burun hangi rahatsızlıkların sonucu olarak kurulaşabilir? Burun içinin doğal ıslaklığı nasıl bozulur? Burun ve boğaz bölgesinde başka hangi rahatsızlıkların yan etkisi olarak burun kuruluğu ortaya çıkabilir? Burun operasyonlarındaki bazı komplikasyonlar burun kuruluğuna yol açabilir mi? Operasyon sonrasında devam eden burun kuruluğunun nedenleri nelerdir? Sigara dumanı burun mukozası üzerine nasıl bir etki yapar? Sigara tüketimi burun kuruluğu oluşmasında ne kadar etkilidir? Hangi alerji ilaçları burun mukozasını kurutabilir? Bu ilaçları kullananlar burun kuruluğuna karşı ne yapabilir? Uzun süren burun kuruluğu solunum sistemini nasıl etkiler, ne gibi sorunlara yol açabilir? Burun kuruluğu aldığımız havanın burunda filtrelenme sistemini bozar mı? Burnun nemini kaybetmesi bu bölgede ne gibi zedelenmelere yol açabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin