Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Burun Estetiği Ameliyatı

Estetik burun ameliyatı nasıl yapılır?
Kemikli, yayvan ya da basık... Burnunuzdan memnun değilseniz gelişen cerrahi yöntemleri sayesinde istediğiniz şekilde bir burna sahip olabilirsiniz. Burun estetiği ameliyatı hakkında merak ettiklerinizi KBB ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. A. Emre İlhan videolarla yanıtlıyor. Burun estetiği ameliyatı ile hangi sorunlara çözüm bulabilirsiniz, size yakışan burnu nasıl bulabilirsiniz, ameliyat sonrası sonuçlardan memnun kalmazsanız ne yapmanız gerekir? İzleyin, burun estetiği ameliyatları hakkında şüpheniz kalmasın! Burundaki hangi şekil bozuklukları giderilebilir? Hangi sorunlar giderilemez? Hangi sorunları gidermek risklidir? Hangi teknikler vardır? Hasta ameliyat öncesinde ve sonrasında neler yaşar? Burnu ne zaman normale döner? Ne tip sorunlar çıkabilir? Burun ne zaman tam şeklini alır? Revizyon estetik ameliyatı ne demektir? Nasıl ve ne zaman yapılabilir? Tehlikesi var mı? Nelere dikkat edilmeli? Doktora neler anlatılmalı? Hangi durumlarda çene ameliyatı da gerekir?Doğal ve güzel bir burun nasıl olmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin