Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bulaşık Makinesi Tamiri

Bulaşık makinesi iyi temizlemiyor, sorun ne olabilir?
Bulaşık makinesi için servis çağırmadan önce mutlaka UZMANTV izleyin. Temiz yıkamayan, su biriken makineler için videolarla çözüm önerileri. Yağları tam çözmüyor, çatal bıçakları kirli bırakıyorsa ne yapabiliriz? Deterjanı değiştirerek kontrol edebilir miyiz? Suyu ısıtmıyor olabilir mi? Makinenin dibinde biriken su sorun sayılmalı mı? Sürekli hale gelirse servis çağırmak mı gerekir? Kireç çözücü ya da tuz kullanılır mı? Normal tuz işimizi görür mü? Tuz kullanmazsak ne tür problemler çıkabilir? Makinenin içini düzenli temizlemek mi gerekir? Giderler, hortum nasıl temizlenmeli? İçinde oluşan sarı, kahverengi tabaka normal mi? Bulaşık makinesinde sorun yaşıyorsak ilk kontroller nasıl olmalı? Çalışmıyorsa ilk yapmamız gerekenler nelerdir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin