Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bulaşık Makinesi Nasıl Seçilir

Bulaşık makinesi alırken nelere dikkat edelim?
Bulaşık makinesi alırken dikkat etmeniz gerekenler... Bulaşık makinesi nasıl seçilir? Farklı ürünler nasıl karşılaştırılır? Bulaşık makinesinin kalitesi nasıl anlaşılır? Hangi bulaşık makinesi modelleri sudan daha çok tasarruf eder? Bunun için hangi program ve fonksiyonları bulundurmalı? Hangi modeller elektrikten daha çok tasarruf eder? Hem su hem elektrik açısından maksimum tasarruflu modeller var mı? Bulaşık makinesi modellerinde hangi farklı programlar bulunabilir? En az kaç, en fazla kaç program bulunur? Çok programa sahip olması daha iyi olduğu anlamına gelir mi? Tellerin kalınlığı nasıl olmalı? Sıklığı nasıl olmalı? Türk mutfağında sık kullanılan malzeme çeşitlerini düşünürsek, hangi malzemelerin rahat yerleştirileceği şekilde tasarlanmış olmalı? Çok bardak ve küçük eşya yıkayanlar hangi tipleri seçmeli? Çok tencere vb. büyük eşya yıkayanlar hangi tipleri seçmeli? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de!
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin