Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Brownie Tarifi

Brownie kek nasıl yapılır?
Brownie yapmayı öğrenin. Brownie malzemeleri nelerdir? Brownie'ye özel çikolata sosu için gerekli malzemeler nelerdir? Malzemeler hangi sırayla eklenir, ne kadar karıştırmalı? Brownie için benmari usulü çikolata sosu nasıl yapılır? Çikolatalı ıslak kek için sos nasıl yapılır? Sos yaparken nasıl bir kap kullanmak daha rahat olur? Çikolata sosunun kıvamı nasıl olmalı? Sos brownie'ye fırından çıkınca mı soğuyunca mı eklenmeli? Brownie'yi pişirmek için nasıl bir tepsi seçmeli? Tepsinin tabanını kaplamak gerekir mi, hangi malzemeyi kullanalım? Brownie kaç derece ısıda kaç dakika pişirmeli? Hangi durumda brownie kuru olur, hangi durumda fazla ıslak olur? Brownie kekimizin ıslaklığını damak tadımıza göre nasıl ayarlamalıyız? Fırınlarken hamurun her yerinin eşit pişmesi için fırın ayarını nasıl yapmalıyız? Brownie'nin daha güzel olması için nasıl çikolata kullanmak gerekir? İyi bir Brownie kekin kıvamı nasıl olmalı? Brownie hangi ısıda servis edilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin