Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bronşit Tedavisi

Akut bronşit nasıl tedavi edilir?
Bronşitin tedavisi ile ilgili bilmeniz gerekenler... Bronşit tedavi edilebilir mi? Oksijen ve ilaç tedavileri nasıl uygulanır? Doktorumuz sorularınıza videolarla yanıt veriyor. Sigara kesinlikle bırakılmalı mı? Bol sıvı tüketmenin önemi nedir? Sıcak çaylar, göğsümüzü yumuşatacak içecekler işe yarar mı? Oksijen tedavisi hangi durumlarda uygulanır? Hastaya nasıl oksijen verilir? Oksijen tedavisine nasıl karar verilir? Bronşit için antibiyotik kullanmak hangi durumlarda işe yarar? İlaç tedavisi ne kadar sürer? Öksürük şurupları bronşit için kullanılabilir mi? Bronşitin devam etmesiyle ciğerlere bakteriler yerleşebilir mi? Bronşit ilerleyen aşamalarda gribe ve zatürreeye çevirir mi? Verem ile karşılaşabilir miyiz? Bronşitin acil olarak tedavisini gerektiren durumlar hangileri? Balgamla birlikte kan gelmesi, bacaklarda şişkinlik olması durumunda hemen doktora mı gidilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin