Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bronşit

Bronşit nasıl bir hastalıktır?
Öksürük ve balgam bronşitin belirtisi olabilir. Tüm ayrıntıları ile bronşiti öğrenmek istiyorsanız UZMANTV videolarına başvurun. Bronş nedir? Bronşit ile bronşlar hangi işlevlerini yerine getiremez? Bronşit bulaşıcı mıdır? Bronşit bakteriyel bir hastalık mı? Bakteriler dışında hangi nedenlerle oluşabilir? Bronşiti tetikleyen faktörler nelerdir? Nefes almada güçlük yaşanır mı? Hırıltılı nefesler bronşit göstergesi mi? Balgam bronşitin hangi safhasında olur? Bronşit ve astım neden karıştırılır? Bronşit ile benzer belirtilere sahip daha tehlikeli hastalıklar var mı? Belirti durumunda hangi hastalıklar akla getirilmeli? Çocukların bronşlarında ne tür sıkıntılar yaşanabilir? Bronşiolit nedir? Hangi yaşlarda görülebilir? Kronik bronşitin sebepleri nelerdir? Ne kadar süre devam ederse kronik olarak adlandırılmalı? Hastalığın seyri açısından neler değişir? Farklı belirtiler mi görülür?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin