Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boyunluk Örmeyi Öğrenin

Boyunluk nasıl örülür?
Boyunluk örmeyi öğrenin... Boyunluk ölçüsü nasıl alınır? Öreceğimiz boyunluk için ne kadar yün gerekir? Standart boyunluk ölçüsü nasıl olmalı? Tığ işi boyunluk nasıl yapılır? Ponponlu boyunluk örebilir miyiz? Keçeden boyunluk yapılır mı? Dut tipi boyunluk nedir? Fırfırlı boyunluk yapabilir miyiz? Boyunlukta hangi renkler daha sık kullanılıyor? Boyunluk için hangi kolay örgü tekniklerini ya da örneklerini kullanabiliriz? Haroşa örgü yapabilir miyiz? Ajurlu örgü tekniği nedir? Ajurlu örgü tekniğini kullanabilir miyiz? Yeni başlayanların da kolaylıkla yapacağı modeller nelerdir? Düz bir boyunluk nasıl örülür? Boyunluk örerken nasıl bir şiş ve yün kullanmalıyız? Tığla boyunluk örebilir miyiz? Boyunluk örmeye neresinden başlanır? Boyunluk örmeye kaç ilmekle başlanır? İpi kaç kat kullanmalıyız? Haroşa mı başlamak gerekir? Düz örgüyle mi devam edilir? Boyunluk örgüsü kaç ilmekle bitirilmelidir? Boyunluk örmenin püf noktaları nelerdir? Örgünün verev olmaması için nelere dikkat edelim? Boyunluğu hangi sıklıkta örelim? Boyunluğun sıkılığı nasıl olmalı? Nasıl bir yün kullanmalıyız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin