Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boyunda Kireçlenme ve Tedavisi

Boyun kireçlenmesi ne gibi belirtiler verir?
Boyun kireçlenmesi hakkında bilmeniz gerekenler... Boyunda kireçlenme nasıl bir hastalıktır? Temel nedenleri nelerdir? Hangi yapısal sorunlardan olabilir? Boyun kireçlenmesi boyunda ve kollarda ne gibi belirtiler verir? Kireçlenmeyi fıtıktan nasıl ayırabiliriz? Boyun kireçlenmesi hangi tetkikler sonucu teşhis edilir? Boyun kireçlenmesinin kesin tedavisi var mı? Boyundaki kireçlenme için hangi tedavi yöntemleri uygulanır? Ne tür ilaçlar verilebilir? Boyun kireçlenmesi hangi durumlarda ameliyat gerektirir? Boyun kireçlenmesi ameliyatı nasıldır? Boyun bölgesini hangi sıklıkta çalıştırmak gerekir? Hangi sporlar boyunda kireçlenmeyi önler? Boyun kireçlenmesi tedavi edilmezse ne gibi başka sağlık sorunları doğurur? Boyun fıtığına çevirebilir mi, tedavi zorlaşır mı? Omurilikte hasar olursa sonuçları ne olur? Boyun kireçlenmesinin ilerleme hızı nedir, fark edildikten en geç ne kadar süre sonra tedavi edilmeli? Boyun kireçlenmesi olanlar hangi yanlış hareketlerden sakınmalı? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de...
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin