Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boyun Tutulması ve Tedavisi

Boyun tutulması nasıl tedavi edilir?
Boyun tutulması ve tedavisi ile ilgili merak ettikleriniz UZMANTV'de! Rüzgarda kalındığında, ters bir hareket yapıldığında ya da yanlış yatma pozisyonlarında sıkça karşılaşılan boyun tutulması, aslında başka rahatsızlıkların da habercisi olabilir. Rahim içine takılmış spiralden gelen sinyallerden bile kaynaklanabilen boyun kaslarının kasılması ve spazmının nedenleri, tedavi yöntemleri videolarda anlatılıyor. İzleyin. Boyun tutulması nasıl bir rahatsızlıktır? Doğuştan boyun tutulması var mı? Boyun tutulmasına hangi rahatsızlıklar neden olur? Boyun tutulmasına neden olan faktörler nelerdir? Nezle, soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklar boyun tutulmasına neden olur mu? Boyun tutulmasının ayırt edici belirtileri nelerdir? Boynu tutulan kişide ağrı olur mu? Boyun tutulmasında hissedilen ağrı nasıldır? Boyun tutulması hangi rahatsızlıkların belirtisi olarak görülebilir? Boyun tutulması hangi rahatsızlıkları geçirenlerde daha fazla görülür? Boynu tutulan biri ne yapabilir? Krem sürmek, sıcak uygulamak işe yarar mı? Hangi doktora başvurmalı? Ne zaman doktora gidilmeli? Boyun tutulmasında cerrahi yönteme hangi durumda başvurulur? Boyun tutulması için ilaç tedavisi uygulanır mı? Boyun tutulması için evde hangi tedavi yöntemlerini uygulayabiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin