Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boyun Fıtığı ve Tedavisi

Boyun düzleşmesi nedir?
Özellikle masabaşında uzun saatler geçiren insanların şikayeti olan boyun fıtığı ve tedavisi hakkında merak ettikleriniz... Omuriliğin kendisine de baskı uygulayarak sadece boyunda değil, vücudun tamamında kısmi veya tam kuvvetsizlik oluşmasına neden olan boyun fıtığı hakkında her şey UZMANTV'de. Boyun düzleşmesi nedir, neden olur; her boyun ağrısı boyun fıtığı anlamına mı gelir, ne zaman boyun fıtığı ameliyatına ihtiyaç olur, videolarla öğrenin. Çalışırken, yük kaldırırken neler dikkat etmeliyiz? Ne tip egzersizler yapılmalı? Hangi durumlarda ilaç, hangi durumlarda fizik tedavi tercih edilir? Hangi aşamada ameliyat kaçınılmazdır? Mikrocerrahi yönteminin klasik yöntemden farkı nedir? Nasıl yapılır? Hangi doktorlar yapabilir? İz kalır mı? Yaşamda nelere dikkat etmesi gerekir? Fıtık tekrarlar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin