Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boyun Düzleşmesi Tedavisi

Boyun düzleşmesi nasıl tedavi edilir?
Boyun düzleşmesinin tedavisi hakkında merak edilenler... Hasta nasıl muayene edilir? Hangi tahlil ve tetkikler istenir? Teşhis aşaması ne kadar sürer? Boyun düzleşmesinin kesin tedavisi var mı? Tekrarlama ihtimali ne kadar? Ne tür ilaçlar kullanılabilir? Hasta evde ne gibi uygulamalar yapabilir? Hangi durumlarda fizik tedavi gereklidir? Fizik tedavi ne kadar sürer? Hangi durumda operasyon gerekir? Boyun düzleşmesi teşhisi konanlar hastalığın ilerlememesi için günlük hayatta nelere dikkat etmeli? Boynunu nasıl kullanmalı, ne kadar dinlendirmeli? Tedavi sürecinde istirahat ve egzersiz dengesi nasıl olmalı? Hangi zorlayıcı hareketlerden kaçınılmalı? Tedavi edilmezse hangi yeni belirtiler eklenir? Psikoloji nasıl etkilenir? Tedavi edilmeyen boyun düzleşmesi hangi hastalıklara yol açabilir? Bunun sonuçları nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin