Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boya Göre Kıyafet Seçimi

Kısa boylular pantolon seçerken nelere dikkat etmeli?
Boyunuza en uygun kıyafeti bulun. Bacak boyu kısa olanlar ne tür pantolonlara yönelmeli? Uzun boylular hangi boyda etek giyebilir? İzleyin, kısa boylu kadınlar gömlek seçerken hangi modellerden uzak durmalı, uzun boylu kadınlar hangi bluzları giyebilir, uzmanından öğrenin. Kısa boylu kadınlar hangi boyda etek giyebilir? Uzun boylu kadınlar giysi seçiminde nelere dikkat etmeli? Yanıtlar UZMANTV'de! Üst bedeni kısa olanlar uzun göstermek için nasıl pantolonlar seçmeli? Alt bedeni, bacakları kısa olanlar uzun göstermek için hangi kesimde pantolonlar seçmeli? Hangi renk ve desenler tercih edilmeli, hangilerinden kaçınılmalı? Gömlek boyu, kesimi, bolluğu nasıl olmalı? Pantolon modeline göre gömlek modeli nasıl eşleşmeli? Gömlek ile pantolonun renk uyumu nasıl olmalı? Alt ile üstün kumaş farklılıkları nasıl olmalı? Uzun boylularda bluz ve tişört uzunluğu nasıl olmalı? Üst beden uzunsa hangi bluz kesimleri ve ceket tipleri tercih edilebilir? Üst giysilerinin bolluğu nasıl olmalı? Bacak boyu aşırı uzunsa daha kısa göstermek için hangi modeller seçilmeli? Bacak boyu çok uzunken üst beden kısaysa farkı kapatmak için hangi pantolon ve etek modelleri seçilmeli? Çok ince ve uzun bacaklılar hangi etek boyunu ve kesimlerini, hangi pantolon modellerini tercih etmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin