Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bowling Okulu

Bowling'te atış yaparken topu nasıl tutmalıyız?
Bowling'te falso nasıl verilir? Atış yaparken nelere dikkat edilmeli? Bowling oynayanlar kendilerini nasıl geliştirebilir? Milli Takımları Antrenörü Recep Çınar UZMANTV için cevaplıyor. Topun hangi özelliklerine bakmalıyız? Topların delik genişliği standart mıdır? Parmağımıza iyi oturanı mı seçmek gerekir? Yeni başlayanlar hafif top mu seçmeli? Kendimize uygun top satın almamız mı yerinde olur? Yanlış top seçiminin sakıncaları nedir? Hangi parmakları deliğe geçirmeliyiz? Topu nasıl kavramak gerekir? Profesyoneller nasıl tutarlar? Armswing nasıl yapılır? Vücudun pozisyonu nasıl olmalıdır? Hangi hallerde faul olur? Atış yaparken yürüme nasıl yapılır? Kurslar var mıdır? Yalnızca arkadaşlarla oynayarak kendimizi ne kadar geliştirebiliriz? İyi bowling için yetenek gerekir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin