Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boşanma Tazminatı

Boşanma davalarında maddi tazminat hangi durumlarda istenir?
Boşanma tazminatları hakkında bilmek istedikleriniz... Boşanma davalarında hangi durumlarda tazminat davası açılabilir? Tazminat davalarında manevi tazminat davası artırılabilir mi? Tazminat davalarında tazminat kararını etkileyen faktörler nelerdir? İzleyin, geliri olmayan eşler de tazminat ödemek zorunda mıdır, maddi tazminat davalarında tazminat miktarı neye göre verilir, eşler maddi zararlarını nasıl ispatlayabilir, uzmanından öğrenin. Maddi tazminata karar verilmesi için gerekli koşullar nelerdir? Nerede açılır? Davanın ne kadar süre içinde açılması gerekir? Boşandıktan sonraki dönemde maddi tazminat davası açılabilir mi? Maddi tazminat nasıl ödenir? Manevi tazminata karar verilmesi için gerekli koşullar nelerdir? Nerede açılır? Davanın ne kadar süre içinde açılması gerekir? Boşandıktan sonraki dönemde de manevi tazminat davası açılabilir mi? Manevi tazminat nasıl ödenir? Tazminat cezasına karar verilirken istenen kişinin maddi durumu etkili olur mu? Maddi durumu kötü olan veya geliri olmayan kişiden maddi tazminat istenebilir mi, bunun için dava açılabilir mi, tazminat alınabilir mi? Maddi durumu kötü olan kişiden manevi tazminat istenebilir mi, alınabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin