Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Börek Nasıl Yapılır

Börek nasıl yapılır?
Börek nasıl yapılır? Mutfaksirlari.com Kurucusu Nilay Tulum, UZMANTV için börek tarifini paylaşıyor. Börek hangi malzemelerle yapılır? Böreğinizin hamurlaşmasını önlemek için nelere dikkat etmelisiniz? İzleyin, çıtır çıtır börek yapmanın yolunu UZMANTV'de öğrenin. Tepsi böreği yapmak için hangi malzemeler gerekir? Hangi malzemeden ne kadar olmalı? Nasıl bir tepsi kullanmalıyız? Börek içi için malzemeler nasıl karıştırılır? Ne kadar iç hazırlanmalı? En çok kullanılan içler hangileridir? Yufkaları nasıl dizmeliyiz? Kaç yufka koymak gerekir? Yufkaların yırtılmamasını nasıl sağlarız? Ne kadar süt, yoğurt ya da yağ koymak lazım? Ne kadar karışım koymalıyız? Karışım nasıl konur? Nasıl yayılır? Börek kaç derecede pişirilir? Ne kadar süre fırında kalmalı? Ne kadar kızartmalıyız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin