Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bölgesel Zayıflama Rehberi

Karın bölgesindeki yağlanma için ne yapılabilir?
Her ölçünüz ideal. Ama şu beliniz yok mu? Peki ya basenlere ne demeli? E karnınız da iyice bırakmış. UZMANTV Diyetisyen Dr. Haluk Saçaklı'ya sizin için sordu;. Bölgesel yağlanma için neler yapılabilir, sadece basen ya da bel bölgesinden zayıflamak mümkün mü? İzleyin, sorularınızın cevaplarını alın! Bölgesel kilo almanın nedeni nedir? Fazla kilosu olmadığı halde, neden bazı insanların göbeği vardır, kalçası büyüktür, bel çevresi yağlıdır? Bölgesel kilo alma kalıtsal nedenleri mi dayanır? Bazı beslenme alışkanlıkları bazı bölgelerde daha fazla yağlanmaya sebep olur mu? Göbek bölgesindeki yağları yakmaya yönelik özel diyetler var mıdır? Doğum sonrası karın bölgesinde kalan fazlalıklar nasıl eritebilir? Bel çevresindeki yağları yakmaya yönelik özel diyetler var mıdır? Bel çevresinde yağlanma yapan yiyecek, içecekler var mı? Kalçadaki yağları yakmaya yönlelik özel diyetler var mıdır? Basen bölgesinin kalınlığından şikayet edenler ne yapabilir? Elektrik verme, yosun tedavisi, mezoterapi, lipoliz gibi yöntemler bölgesel incelme sağlar mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin