Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bölge Bölge Kaşıntı

Bacaklarda kaşıntı neden olur?
Ayak parmakları arasındaki kaşıntının en belirgin nedeni mantardır. Özellikle floramızda bulunan bazı organizmalar, özellikle maya mantarları yaz aylarında o bölgenin nemli kalması, sürekli deniz veya havuza girmeye bağlı ıslak kalmasına bağlı olarak çoğalır. Vajinal bölgede kaşıntı kadınlarda sık görülür. Özellikle en sık görülen sorun vajinal bölgeyi etkileyen enfeksiyonlardır. Makat bölgesindeki kaşıntının pek çok nedeni vardır. Özellikle çocuklarda ve bazen erişkinlerde paraziter enfeksiyona bağlı kaşıntı görülebilir. Saç dipleri önemli bir alandır. Çocuklukta saç diplerinde görülen bit enfeksiyonları özellikle ensede ciddi kaşıntılara neden olabilir. Kaşıntı hakkında merak edilenler UZMANTV'de!
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin