Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boks Maçı Kuralları

Boks yaparken kullanılan malzemeler nelerdir?
Boksun kuralları nelerdir? Boksör kendi tarzını nasıl yaratabilir? El dışında bir yerle vuruş yapılır mı? Belden aşağıya vurulur mu? Hangi bölgelere vurmak yasaktır? Rakibi tutmak yasak mıdır? Sadece aynı sikletten boksörler mi karşılaşabilir? Ringin boyutları nedir? Raunt nedir? Karşılaşma ne kadar süre veya kaç raunt sürer? Ring hakeminin ve masa hakemlerinin görevi nedir? Nakavt nedir? Teknik nakavt nedir? Puanlama neye göre yapılır? Hangi kıyafetleri giymek zorunludur? Amatör ve profesyonel boks arasında kıyafetler ve donanım açısından fark var mıdır? Başlık, dişlik ve koki nedir? Boksörler arasında ne tür tarz farkları vardır? Hedef olarak sayı ile kazanmaya çalışanlar, doğrudan nakavta çalışanlar, rakibi yormaya çalışanlar vb.
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin