Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa Burcu Kadını ve Aşk Hayatı

Boğa burcu kadını nasıl bir sevgilidir?
Boğa burcu kadınının aşk hayatı hakkında bilmek istedikleriniz... Aşk Boğa burcu kadının hayatında ne kadar yer tutar? Sevdiği kişiye yaklaşımı nasıldır? Boğa burcu kadını sevgisini gösterir mi yoksa mesafeli midir? Boğa burcu kadınının romantizme bakışı nasıldır? Boğa burcu kadını flörtçü müdür? Boğa burcu kadınının karşı cinse yaklaşımı nasıldır? Biriyle birlikteyken başkalarıyla da ilgilenir mi? Aldatmaya meyilli midir? Boğa burcu kadını hangi durumlarda aldatır? Boğa burcu kadınını nasıl kontrol etmek gerekir? Fazla ya da az ilgili onu kaçırır mı? Boğa burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır? Baskın ve lider tipli erkeklerden mi hoşlanır? Komik erkeklerden mi hoşlanır? Boğa burcu kadınının birlikte olacağı erkek kibar mı olmalıdır? Boğa burcu kadını ne kadar kıskançtır? Kıskançlığıyla sevgilisini ya da eşini boğar mı yoksa kıskandığını gizleyen bir karaktere mi sahiptir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin