Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa Burcu Erkeği ve Cinsellik

Boğa burcu erkeği nasıl tahrik edilir?
Boğa burcu erkeğinin cinsel hayatı ile ilgili bilgi edinin... Boğa burcu erkeğinin cinsel hayatı hareketli midir? Cinsel hayatı önemser mi? Ne kadar sıklıkta birlikte olmak ister? Cinsel hayatında bencil midir? Boğa burcu erkeği nasıl kadınlarla birlikte olmayı arzular? Hangi fiziksel özellikleri çekici bulurlar? Boğa burcu erkeği akıllı kadınları mı çekici bulurlar? Boğa burcu erkeği hangi burçtan kadınlarla birlikte olmayı arzular? Cinsel uyumu en çok hangi burçlarla yakalayabilir? Boğa burcu erkeği maceralı ilişkileri sever mi? Rutin bir cinsel hayatı mı vardır? Fantezi kurmayı sever mi? Boğa burcu erkeği tek gecelik ilişkileri mi sever? Tek eşlilik ona göre midir? Boğa burcu erkeği cinsel hayatında özgür olmayı sever mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin