Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Böbrek Yetmezliği Tedavisi

Böbrek yetmezliği nasıl teşhis edilir?
Böbrek yetmezliği tedavisi ile ilgili merak edilenler. Böbrek yetmezliği teşhis edilirken ne tür yöntemler kullanılır? Akut böbrek yetmezliği ile kronik böbrek yetmezliği arasındaki fark nedir, nasıl tedavi edilir? Hangi böbrek yetmezliğinde ilaçla tedavi mümkün olur, ne zaman diyaliz makinesine ihtiyaç duyulur; böbrek nakli ne zaman zorunlu hale gelir bilmiyorsanız, öğrenin. Hepsi UZMANTV'de videolarla! Hangi testler uygulanır? Radyolojik yöntemler nelerdir? Kullanılan yöntemler kesin tanı için yeterli mi? Tedavisi var mı? Kan basıncı nasıl kontrol altına alınır? İlaçla tedavi mümkün mü? Tedavide başarı oranı ne kadar? İlaç tedavisi hangi durumlarda kullanılabilir? Erken teşhis neden önemli? İlacın yanında nasıl bir diyet uygulanmalı? Diyalize hangi durumlarda ihtiyaç vardır? Diyaliz nasıl bir işlemdir? Diyaliz ömür boyu sürmesi gereken bir işlem mi? Nakil son çare midir? Böbrek naklinin diyalize göre avantajları nelerdir? Sık yapılan bir ameliyat mıdır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin