Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bob Ross Resim Tekniği

Hiç resim yeteneği olmayanlar Bob Ross tekniği ile resim yapabilir mi?
Resme ilk adımı TRT-2'de onunla attık. Bob Ross resim tekniklerini adım adım, videolarla öğrenmek isterseniz UZMANTV'yi takip edin. Bob Ross tekniği daha çok doğa resimleri üzerine mi? Manzara, vahşi yaşam konularında Bob Ross tekniği çok mu başarılı? Herkes Bob Ross tekniğini uygulayabilir mi? Resim eğitimi almış olmak gerekir mi? Bob Ross tekniği için ne kadar vakit ayırmak gerekiyor? Hangi çalışmalar mutlaka yapılmalı? CD'den, kitaptan öğrenmek mümkün mü? Bob Ross resim tekniğini neden öğrenelim? Ne tür avantajları bulunur? Bob Ross tekniğine özel fırçalar hangileri? Hangi konu için hangi fırçalar mutlaka bulunmalı? Fırçaların özellikleri nelerdir? Boya dışında hangi malzemeler bulundurulmalı? Kolay temin edilebilir mi? Malzemeler pahalı mı? Dağ çizmeye nasıl başlanır? Hangi fırçalar kullanılır? Dağ nasıl renklendirilir? Gölge nasıl verilir? Nehir için hangi fırçalar kullanılır? Akıyor görüntüsü nasıl verilir? Hangi renklere ihtiyacımız var?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin