Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Blog Hakkında Merak Ettikleriniz

Blogdan nasıl para kazanılır?
Bloglar hakkında merak ettiklerinizi Webrazzi.com Kurucusu Arda Kutsal anlatıyor. Blogdan nasıl para kazanılır, blog tanıtımı için neler yapılmalı? İyi bir blogun tasarımının nasıl olmasının gerektiğini ve blogunuzu daha ilgi çekici hale getirmenin yollarını öğrenin. Bloglarda telif hakları korunuyor mu, uzmanından dinleyin. İzleyin, blog dünyasındaki yerinizi sağlamlaştırın. Bir blogda nasıl bir tasarım uygulanır? Tasarımın önemi nedir? Blogun tasarımı için hangi servisler kullanılabilir. Template nedir? Tasarıma nasıl karar verilmeli? Bir blogun ilgi çekici hale gelebilmesi için neler yapılabilir? Hangi konular daha fazla ilgi çeker? Bloga kullanıcıların katkısı nasıl sağlanır? Bir blogun Google arama sonuçlarında üst sıralara çıkması için neler yapılabilir? Etiketlendirme nasıl yapılmalı? Blogda bahsedilen konular üst sıralara çıkmakta etkili mi? Blog yazarlarının toplandığı siteler var mı? Çeşitli site üyeliklerinde profil bilgilerine blogumuzu eklemenin yararları neler? Blogculara destek veren siteler var mı? Blog yazarları bloglarından para kazanması mümkün mü? Blogcunun hizmet aldığı servisin bunda etkisi var mı? Hangi servislerin hizmeti daha basit/anlaşılır? Hangi gelir modelleri blog kullanılabilir? Bir blogda yer alan kişiye özel yazılar, çekilen fotoğrafların telif haklarını korumak için ne yapmalıyız? Bloga uyarı yazısı yazmak yeterli olur mu? Telif haklarımızı korumak için nasıl bir yol izlemeliyiz? Bloglar interneti nasıl etkiliyor? Bireysel kullanıcılar mı, kurumsal blogların mı daha çok etkisi var? Mikro blogging nedir? Gelecekte bloglar nasıl şekillenecek?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin