Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Blackberry Nasıl Kullanılır

Blackberry'de e-mail ayarları nasıl yapılır?
Blackberry telefonlardaki uygulamaları kullanmayı öğrenin. Blackberry telefonlarda e-posta ayaları nasıl yapılır? E-posta güvenliğini nasıl sağlayabilirisiniz? Blackberry'de takvim kullanımı nasıldır? Takvimde ne tür özellikler yer alır? Blackberry takvim uygulaması Outlook ile senkronize edilebilir mi? Blackberry'de GPS'in seçili olduğunu hangi menüden kontrol edebiliriz? GPS'i yeni açarken neden yenile işlemi yapmak gerek? GPS'i nereden yenileriz? GPS'i nasıl kullanılırız? Blackberry telefonlarda bluetooth nasıl çalışır? Blackberrylerde güvenlik için bluetooth uygulamasında ne tür ek işlemler yapılır? Blackberrylerde bluetooth ile nasıl dosya alışverişi yapabilirsiniz? Blackberry'ye eski telefonunuzdaki adres defterini nasıl aktarabilirsiniz? Outlook'taki kişileri Blackberry'ye nasıl aktarabilirsiniz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin