Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bıyık Modelleri

Malkoçoğlu bıyığı nasıl bırakılır?
Malkoçoğlu bıyığı olarak bilinen bıyık modeli nasıl bırakılır? Bıyığımızın bu şekle gelmesi için nerelerini kesmeli, nerelerini kesmemeliyiz? Bu model kimlere yakışır? Bıyıklarımızın hangi özelliklere sahip olması gerekir? Karadayı bıyığı olarak bilinen bıyık modeli nasıl bırakılır? Bıyığımızın bu şekle gelmesi için nerelerini kesmeli, nerelerini kesmemeliyiz? Bu model kimlere yakışır? Bıyıklarımızın hangi özelliklere sahip olması gerekir? Uçları kıvrık bıyık bırakmak için bıyıklarımızı nasıl uzatmalıyız? Ucu kıvrık bıyık kimlere yakışır? Bıyıkların uçları nasıl kıvrılır? Kaytan bıyık nedir? Nasıl bir bıyık modelidir? Kimlere yakışır? Kaytan bıyık bırakmak için dudak ve bıyık yapımız nasıl olmalı? Kaytan bıyık nasıl bırakılır? Badem bıyık nedir? Nasıl bir bıyık modelidir? Kimlere yakışır? Badem bıyık bırakmak için dudak ve bıyık yapımız nasıl olmalı? Pos bıyık nasıl bırakılır? Pos bıyık nasıl düzeltilir? Burma bıyık nedir? Nasıl bir bıyık modelidir? Kimlere yakışır? Burma bıyık bırakmak için dudak ve bıyık yapımız nasıl olmalı? Badem bıyık nasıl bırakılır? Badem bıyık nasıl düzeltilir? Pala bıyık nedir? Nasıl bir bıyık modelidir? Kimlere yakışır? Pala bıyık bırakmak için dudak ve bıyık yapımız nasıl olmalı? Pala bıyık nasıl bırakılır? Pala bıyık nasıl düzeltilir? Sarkık bıyık nedir? Nasıl bir bıyık modelidir? Kimlere yakışır? Sarkık bıyık bırakmak için dudak ve bıyık yapımız nasıl olmalı? Sarkık bıyık nasıl bırakılır? Sarkık bıyık nasıl düzeltilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin