Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bitkisel Zayıflama Ürünü Kullanırken

Bitkisel çaylar zayıflatır mı?
Bitkisel zayıflama ürünleri kullanırken bilmeniz gerekenler UZMANTV'de... Bitkisel zayıflama hapları ile birlikte beslenmemizde nelere dikkat etmeliyiz? Kilo vermek için sadece salata yemek yeterli olur mu? İzleyin, bitkisel form çayları nasıl kullanılmalı, uzmanından öğrenin. Hangi gıdaları tüketmemiz formumuzu bozuyor? Hareketsizlik formumuzu nasıl etkiliyor? Günlük hayatta formumuzu bozan diğer faktörler neler? Bitkiler ham halleriyle almak mı işlenmiş almak mı daha faydalı? Hangi durumlarda işlenmiş ürünler tercih sebebi? Hangi bitkisel ürünlerin hangi hastalıkları tetikleyebildiğinden örnekler verir misiniz? Bu tür çayların zayıflamaya etkisi ne kadar? Bu çaylar hangi mekanizmayla zayıflamaya yol açıyor?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin