Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bitkisel Zayıflama Reçeteleri

Hangi bitkiler kalori yakmaya yardımcı olur?
Bitkisel zayıflama reçeteleri hakkında her şey! Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu sizler için bitkisel zayıflama formüllerini UZMANTV'de paylaşıyor. İzleyin, hangi bitkinin zayıflamaya yardımcı olabileceğini, diyet döneminde metabolizmanızı nasıl hızlandırabileceğinizi ve kabızlık gibi şikayetlerinizden hangi bitkilerin yardımı ile kurtulabileceğinizi uzmanından öğrenin. Metabolizma nasıl hızlandırılır? Hangi bitkilerden kaçınmalı, hangilerini daha sık tüketmeliyiz? Nasıl bir kür uygulanmalı? Hangi sıklıkta yapılmalı? Bitkisel kürlerle ne kadar kilo vermek mümkün? Nasıl bir program yapmalı, hangi bitkileri tüketmeliyiz? Kabızlık için tüketilebilecek bitkiler nelerdir? Detoks için nasıl bir karışım tercih edilmeli? Ne kadar süre tüketilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin