Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bitkisel Karışımlarla Saç Bakımı

Hangi bitkisel karışımlar saçların hızlı uzamasını sağlar?
Cansız, mat, çabuk kırılan saçlarınızı bitkisel formüllerle canlandırın! Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya sizler için hangi bitkisel karışımla hangi saç ve saç derisi sorununuzu çözebileceğinizi videolarla anlatıyor. İzleyin, tarifi alın, karışımı yapın. Kırık, cansız, yıpranmış saçlarınız pırıl pırıl olsun, daha çabuk uzasın. Uzun, kısa, röfleli ya da boyalı... Deniz ve güneşten yıpranmış saçlarınız için hazırlaması en kolay formüller UZMANTV'de! Kırık saçlar için nasıl bir karışım hazırlayabiliriz? Bu bakımı ne kadar sürede bir uygulamalıyız? Cansız saçlara nasıl bakım uygulamalıyız? Cansız saçları güçlendirecek bitkisel formül nasıl hazırlanır? Cansız saçlara hangi sıklıkla bu bakımı yapmalıyız? Yıpranmış saçlar için nasıl bir karışım hazırlayabiliriz? Bu bakımı hangi aralıklarla uygulamalıyız? Deniz ve havuz suyundan etkilenen saçların bakımı nasıl olmalı? Nasıl bir bitkisel karışım hazırlayabiliriz? Bu bakımı hangi aralıklarla uygulamalıyız? Saçları parlak yapan bitkisel karışım nasıl hazırlanır? Hangi aralıklarla bu bakımı uygularsak saçlarımız daha parlak olur? Hangi bitkisel karışımlar saçları uzatır? Saçın hızlı uzamasını sağlayan bitkisel karışım nasıl hazırlanır? Bu bakımı hangi sıklıkla uygulamalıyız? Uzun saçlara hangi bitkisel karışımlar iyi gelir? Karışım nasıl hazırlanır? Uzun saçlara hangi sıklıkla bakım yapılmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin