Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bitki Aşılama Hakkında Merak Ettikleriniz

Bitkilerde göz aşısı nedir?
Bitki aşılama ile ilgili bilmeniz gerekenler... Bitki aşılama ne işe yarar? Bitki aşılamada anaç nedir, kalem nedir? Aşılama ne anlama gelir, hangi amaçlarla yapılır? Aşılama yapılabilen bitki çeşitleri nelerdir? Her bitkiye her mevsim aşılama yapılabilir mi? Yılın hangi dönemleri aşılama için uygundur? Bitkilere yapılan aşılama yöntemleri nelerdir? Göz aşısı nedir? Bir bitkiye hangi durumlarda kalem aşısı yapmak gerekir? Hangi aşılama yöntemi daha kolay uygulanır? Kalem aşısının avantajları ve dezavantajları nelerdir? Aşılama yapmak için hangi malzemeler gerekir? Hangi bitkiler hangi bitkilerle aşılanabilir? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de! Anaç nedir, kalem nedir? Aşılama nedir, hangi amaçlarla yapılır? Aşılamanın bitkiye faydası nedir? Meyve çeşitlerini aşılama ile çoğaltmanın tohumla çoğaltmaya göre avantajı nedir? Hangi durumlardaki bitkilerin aşılanmasında sakınca yoktur? Aşılama yapılabilen bitki çeşitleri nelerdir? Her mevsim aşılama yapılabilir mi? Bitkilere hangi dönemlerindeyken aşılama yapılabilir? Göz aşısı hangi durumlarda tercih edilir, avantajları nelerdir? Hangi ağaçlarda uygulanır? Çeşitleri nelerdir, hangisi hangi dönemde yapılır? Teknikleri nelerdir? Hangi malzemeler gerekir? Kalem aşısı hangi tür anaçlara yapılır? Avantajları ve dezavantajları nelerdir? Hangi malzemeler gerekir? Ne zaman yapılır? Yapılma zamanı bitkiden bitkiye değişir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin