Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bite Karşı Yapılması Gerekenler

Bit nasıl tedavi edilir?
Bitlenmeye karşı nasıl önlem alınabilir? Bit nasıl tedavi edilir? Bit nasıl ayıklanır? İzleyin, okulda rahat edin. Ne tür ilaçlar kullanılır? Elle temizlemek yeterli olur mu? Saç diplerine gaz sürersek bitler ölür mü? Saç kremi, saç yıkandıktan sonra mı sürülür? Kullanıma nasıl hazırlanır? Hangi bölgelere mutlaka değmiş olmalı? Ne kadar süre beklenir? Nasıl durulanır? İlaç ve saç kremi bitten tamamen kurtulmak için yeterli mi? Kafa derisinde kalan sirke ve yumurtaları temizlerken nelere dikkat edilmeli? Kıyafetler mutlaka kaynatılmalı mı? Çevremizde biti olan kişi varsa bize mutlaka geçer mi? Uzak durmak yeterli olur mu? Koruyucu krem, şampuan vb. ürünler var mı? Bit ilaçlarını çocuklarda rahatlıkla kullanabilir miyiz? Toksik etkisi var mı? Ne gibi yan etkiler görülebilir? Hangi durumda tedavi kesilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin