Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bisküvili Pasta Tarifi

İki renkli bisküvili pasta nasıl yapılır?
İki renkli bisküvili pasta yapmayı öğrenin. Pasta için hangi bisküviler kullanılabilir? Kaç kişilik bir pasta için ne kadar malzeme gerekir? Puding veya kakao sosu hazırlamak için gerekli malzemeler nelerdir? İki renkli bisküvili pastayı süslemek için neler kullanılabilir? Pasta sosu için kakao sos, puding veya supangle kullanılabilir mi? Çikolata sosu için gerekli malzemeler nelerdir? Çikolata sosu nasıl hazırlanır? İki renkli bisküvili pasta için bisküviler nasıl dizilir? Çikolata sosu nasıl dökülür? İki renkli bisküvili pastada renklerin daha iyi durması için nasıl kesmek gerekir? Pasta nasıl verev şekilde kesilebilir? Farklı kesme biçimleri var mı? İki renkli bisküvili pasta nasıl süslenebilir? Süslemede fındık, fıstık türü kuruyemişler kullanabilir miyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin