Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bisikletle Akrobasi Nasıl Yapılır

Bisiklet nasıl zıplatılır?
Bisiklet akrobatı Bülent Öztürk'ten unutamayacağınız gösterilre UZMANTV'de. Mutlaka izleyin. Ayaklar nasıl kullanılır? Her iki tekerlekte de ayakla çevirme hareketi yapılır mı? Nelere dikkat etmeliyiz? Bisiklet nasıl baş aşağı çevrilir? Bisikletin neresinden tutmalıyız? Nasıl hareket ettirilir? Takla atmanın zorlukları nelerdir? Nelere dikkat edilmeli? Denge nasıl sağlanır? Bisikletin arkası nasıl kaldırılır? Bisiklet nasıl hareket ettirilir? Denge tekrar nasıl sağlanır? Bisikletin önünü kaldırırken ne yapılır? Bu şekilde ne kadar gidilebilir? Gidon çevirme yapılabilir mi? Hangi hareketlerde gidon çevirme hareketi kullanılır? Gidon çevirirken eller nasıl kullanılır? Dengeyi tekrar nasıl sağlamak gerekli? Hangi tekerlekler üzerinde zıplatılabilir? Tek tekerlek üzerinde durdurmak mümkün mü? Ayakta olmak mı, oturmak mı gerekli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin