Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bira Keyfi

Bira gerçekten göbek yapar mı?
Her bira için farklı bardaklar var mı? Büyük olanı mı makbul? Bira bardağını nasıl soğutmalıyız? Bira bardağı nasıl yıkanmalı? Biranın hep soğuk içilmesi gerektiği söylenir. Peki ama ne kadar soğuk? Soğuk olunca neden daha lezzetli olur? Ilık içilen biralar var mı? Bira bardağa nasıl konur? Köpük tadı bozar mı? Köpüğün az ya da çok olması neye bağlıdır? Genel anlamda bahsedecek olursak biraya uygun yiyecekler nelerdir? Neden bunlar bira ile iyi gider? Hangi yiyecekle bira hiç gitmez? Kuruyemiş ile bira neden uyumludur? Bira güneş alırsa ne olur? Ağzı açık olursa ne kadar zamanda bozulur? Açılan şişenin ağzı kapatılırsa ne kadar süre içilir olarak kalır? Bira kalorili bir içecek mi? Her gün bira içenlerde göbek olur mu? Bira mı, yanında yediklerimiz mi şişmanlatır? Evde bira yapılır mı? Ev yapımı biraların aroması nasıl verilir? Evde hangi çeşitlerde bira yapılabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin