Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bilgisayar Kurulumu

Bilgisayara kamera nasıl takılır?
Bilgisayar kurarken donanım aygıtlarını ekleme ile ilgili bilmeniz gerekenler... Güç kablosu nedir? Şekli nasıldır? Güç kablosu bilgisayar kasasının neresine takılır? Güç kablosunu takarken nelere dikkat edilmelidir? Monitörü bilgisayara bağlamak için hangi kablolar kullanılır? Monitör için ayrıca bir güç kablosu gerekir mi? Monitörün güç kablosu nereye bağlanır? RGB kablosu nedir? RGB kablosu bilgisayarın hangi çıkışına takılır? RGB kablosu monitöre nasıl takılır? USB klavye bilgisayarın hangi çıkışına takılır? USB portu nedir? Bilgisayarın neresinde bulunur? Görüntüsü nasıldır? USB girişi olmayan klavyeler bilgisayarın neresine bağlanır? Klavyenin bağlanacağı çıkış nerede bulunur? USB fare bilgisayarın hangi çıkışına takılır? USB portu nedir? Bilgisayarın neresinde bulunur? Görüntüsü nasıldır? USB girişi olmayan fareler bilgisayarın neresine bağlanır? Farenin bağlanacağı çıkış nerede bulunur? Hoparlörler bilgisayara nasıl bağlanır? Bilgisayarın ses çıkışı nerede bulunur? Üzerinde nasıl bir işaret vardır? Mikrofon çıkışından farkı nedir? Bilgisayarın mikrofon çıkışı nerede bulunur? Hoparlör çıkışıyla karıştırmamak için nelere dikkat etmek gerekir? Bilgisayara kamera bağlamak için hangi adımları takip etmek gerekir? Kameranın USB girişi nereye takılır? USB girişi nedir? Kamera bilgisayara bağladıktan sonra nasıl kurulur?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin