Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bigudi Nasıl Kullanılır

Bigudiyle nasıl iri dalgalı saç yapabiliriz?
Bigudi nasıl kullanılır, UZMANTV'de öğrenin. Afro bigudiden, bonus bigudiye kadar tüm bigudi çeşitlerini, folyo ve yapıştırmalı bigudilerin nasıl kullanıldığını öğrenin. Bigudi kullanmanıza rağmen saçınız istediğiniz dalgayı almıyor mu? Bigudinin etkisi uzun sürmüyor mu? Hangi tür dalgalarda hangi tür bigudi kullanmanız gerektiğini öğrenmek için uzmanına kulak verin. Farklı bigudi çeşitleriyle saçımızı nasıl sararız? Folyo bigudi nedir? Nasıl yapılır? Bigudi ne kadar süre saçta kalabilir? Ne zaman çıkartacağımıza nasıl karar vermeliyiz? Bigudilerin soğumasını beklemek şart mı? Çıkardıktan sonra saçlara nasıl şekil vermeliyiz? Hangi ürünlerle dalgalı modeli koruyabiliriz? Dalgalı saçları düzleştiren etkenler nelerdir? Bigudinin yetmediği saçlar için çözüm önerileri nelerdir? Bigudinin etkisi nasıl artırılır? Hangi saç tiplerinde bigudi işe yaramaz? Bigudi nasıl sarılırsa daha sık dalga elde edilir? Ne kadar süre saçta kalmalı? Az dalgalı saç isteyenler bigudiyi nasıl kullanmalı? Saçta ne kadar süre tutulmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin