Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Biber Yetiştirin

Biber nasıl ekilir?
Biber nasıl yetiştirilir? Bahçemize biberi nasıl ekebiliriz? Biber hangi mevsimde ekilmeli? Biber ekmek isteyenlerin nasıl bir toprağa ihtiyacı var? Biber yetiştirirken ne gibi sorunlarla kaşılaşabiliriz? Biber nasıl sulanır? Biber yetiştirirken bakımını nasıl yapabiliriz? Biberler ne zaman toplanır? Biberin olduğunu nereden anlayabiliriz? Tüm sorularınızı Ziraat Mühendisi Erken Şamcı, UZMANTV'de videolarla yanıtlıyor... Biber hangi topraklarda daha verimli olur? Toprak seçerken hangi özelliklerine bakalım? Biber hangi iklimleri sever? Hangi aylarda ekmek gerekir? Biberi fide olarak mı almalıyız? İyi biber fidesi nasıl seçilir? Toprağa ekerken nelere dikkat edelim? Biber gübre ister mi? Daha verimli olması için hangi ek besinler kullanılabilir? Biber ekilen toprak nasıl havalandırılmalı? Ne kadar güneş ister? Biber ne kadar su ister? Sularken nelere dikkat edelim? Suyun az veya fazla geldiğini nasıl anlarız? Biberin olgunlaştığı nasıl anlaşılır? Fazla bekletirsek ne olur? Nasıl toplanır? Biber böceklenir mi? Toprakta farklı otlar biter mi? Nelere dikkat edelim?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin