Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bezelye Yemeği Tarifi

Bezelye yemeği nasıl yapılır?
Bezelye yemeği yapmayı öğrenin. Bezelye yemeğine hangi etler yakışır? Etler nasıl doğranmalı? Bezelyenin içine çiğden mi atılır? Önceden nasıl pişirmek gerekir? Etin yumuşak olması nasıl sağlanır? Etli bezelyenin yanına neler yakışır? Garnitürler nasıl doğranmalı? Tencereye ne zaman atılmalı? Garnitürler bezelyen daha çabuk mu pişer? Etli bezelye yemeği malzemeleri nelerdir? Bezelye yemeği hangi yağ ile daha lezzetli olur? Bezelye yemeği yaparken garnitürler hangi sırayla eklenmeli? Bezelye yemeğine ne kadar su konmalı, ne kadar süre hangi ateşte pişirilmeli? Bezelye yemeğinin lezzetli olması için malzeme seçerken ve pişirme sırasında nelere dikkat edilmeli? Hangi tür bezelyeler daha lezzetlidir? Bezelye alırken nelere dikkat edelim? Bezelyenin piştiğini nasıl anlarız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin